Серед найпоширеніших причин передчасної смерті хвороби органів травлення стоять на шостому місці. Переїдання, вживання надто калорійної їжі, з великим вмістом трансжирів, є одним з основних факторів ожиріння та призводить до хвороб органів травлення. Правильне харчування – це запорука здоров’я, краси тіла та відмінного настрою.
Доставка здорового харчування у Львові працює для того, щоб ви мали можливість займатися своїми справами, а кухарі опікуються про те, щоб ваше харчування було смачним і корисним.
Чим потрібно харчуватися, щоб шлунок був здоровим?
Як відомо, шлунок є одним з найбільш важливих органів, які впливають на загальне самопочуття людини. Шлунково-кишковий тракт є вразливим як до зовнішніх чинників (екологія), так і до внутрішніх (вживання алкоголю, паління, неправильне харчування). Фахівці з правильного харчування радять відмовитися від наступних продуктів, які негативним чином впливають на здоров’я органів шлунково-кишкового тракту:
- шкідливі жири: насичені жири і трансжири;
- надто гострі страви;
- копченості;
- алкоголь;
- кава;
- газовані напої;
- спеції;
- оцет.
Якщо постійно вживати продукти з перерахованого списку, то на слизовій шлунку та кишківнику можуть виникнути мікропошкодження. Які з часом можуть призвести до серйозних захворювань.
Дієтологи радять змінювати солодощі та іншу шкідливу їжу на більш корисні продукти: овочі, фрукти, цільнозернові хлібці.
Ніколи не пропускайте сніданок, саме він заряджає організм необхідною енергією на весь день. Намагайтеся вживати їжу в один і той самий час, не забуваючи про правильний питний режим.
Яка вона, тарілка здорового харчування?
Яким має бути раціон людини, щоб почуватися ситим і здоровим?
- Риба, нежирне м’ясо, яйця. Намагайтеся харчуватися так, щоб ваш раціон містив нежирні сорти м’яса: курка, індичка, телятина, кролятина.
- Овочі та бобові. Найкраще з’їдати дві порції сирих овочів і одну – приготовану. Щоб приготувати овочеві страви, їх варто готувати на пару або приварити. В щоденний раціон потрібно включити страви, які містять бобові: нут, соя, сочевиця, квасоля, маш, горох. Бобові містять багато білків, цинку, заліза, калію, клітковини.
- Цілозернові продукти та горіхи. Забудьте нарешті про випічку з білого борошна. Надавайте перевагу цілозерновим продуктам: вівсяна крупа, рис нешліфований, гречана крупа, макарони з твердих сортів пшениці, цілозернові хлібці. Можна їсти одну порцію сирих горіхів щодня. Це може бути мигдаль, волоський горіх, фісташки, фундук та інші.
- Кисломолочні продукти: йогурт, кефір, кисломолочний та твердий сир повинні бути присутні в раціоні людини щодня. Бажано обирати продукти з невисокою жирністю та без цукру і різних наповнювачів.
- Фрукти і ягоди наповнюють організм вітамінами та мінералами. У ягодах містяться антоціани, які є чудовим стимулятором роботи мозку.
Доставка здорової їжі від Tomatina економить ваш час, дарує приємні враження та забезпечує повноцінним харчуванням.